
BEDANKTRuim 33.000 enthousiaste bezoekers hebben tijdens de 2de editie van de Luchtvaartdag een unieke kijk gekregen achter de schermen van onze luchthavens. Meer dan honderd activiteiten op tientallen locaties boden een blik op de vele facetten van de luchtvaart. De luchthavens Antwerpen, Kortrijk-Wevelgem, Oostende-Brugge en Brussels Airport, alsook de Vlaamse lucht- en ruimtevaartindustrie, de Belgische Luchtmacht en de Vereniging Vlaamse MotorVliegclubs waren bijzonder opgetogen met de grote opkomst. Dank aan alle bezoekers. Het was een dag boordevol actie, om niet te missen en nooit te vergeten! De komende dagen publiceren we foto's op de website, kom dus zeker nog eens kijken. 
|

De Vlaamse overheid geeft je vleugels
Het Departement MOW zet zijn kennis en expertise onder meer in voor vraagstukken rond transport, haven en luchthaveninfrastructuur, mobiliteit en verkeersveiligheid.
Lees meer
Hoe worden de luchthavens in Vlaanderen beheerd?
Het beheer van de infrastructuur, de exploitatie, de regeling van het luchtverkeer en de milieu- en geluidsnormen zijn voor elke luchthaven (een klein beetje) anders.
Lees meer
|
|
 |


Het programma
Hier vind je alle activiteiten opgesomd per luchthaven en per deelnemende partner. Kijk zeker even rond : je zal snel merken dat een dag eigenlijk te kort is om te ontdekken hoe het er in de luchtvaartwereld aan toe gaat.
Klik op de links voor informatie over de programma's. Je kunt ook het snelmenu bovenaan deze pagina gebruiken.
Fotoboeken
Herbeleef deze mooie dag en bekijk ook even de fotoboeken :
Op onze Facebook pagina vind je nog meer foto's.
|

Programmabrochure, affiche en radiospots
|
|
 |


Activiteit in de kijker

INTERNATIONALE LUCHTHAVEN OOSTENDE-BRUGGE
Organisatie : VLRI vzw - Vlaamse Lucht en Ruimtevaart Initiatieven
Locatie : VLOC-Oostende - Nieuwpoortsesteenweg 945C, Oostende
Omschrijving : VLRI (de Vlaamse Lucht- en Ruimtevaart Initiatieven vzw) stimuleert elke vorm van opleiding in de lucht- en ruimtevaart en streeft naar een sterkere relatie tussen onderwijs en industrie. We verenigen het gros van de bestaande instellingen in Vlaanderen en brengen leden dichter bij elkaar. Elk jaar kennen we prijzen toe aan luchtvaartleerlingen en -studenten. VLRI is op de Luchtvaartdag aanwezig met een infostand in het VLOC.
Lees meer
|
|